Groupe 1

PL. Name Club, Schule
1. Veuve Hugo Judo Club Hauterive
2. Aggeler  Charlotte Judo Club Hauterive
3. Grosjean Maxence JCBN
4. Bennani Nassim Judo Club Hauterive
5. Martin Louis JCBN


Groupe 2

PL. Name Club, Schule
1. Mischler Lionel JC Worblaufen - Ittigen
2. Beguelin Victor Judo Club Hauterive
3. Tirassa Nolan JCBN
4. Lardanchet Tristan JCBN
5. Tiefenbach Lauro JCBN


Groupe 3

PL. Name Club, Schule
1. Audemars Cyril Judo-Kwai Oensingen
2. Chiapuzzi Enzo Judo Club Hauterive
3. Kehrli Matteo JJJC Burgistein
4. Köffel Frederick JC Worblaufen - Ittigen
5. Rotzetter Yanis Judosport Samurai Biel


Groupe 4

1. Oswald Sophie JC Grenchen
2. Bennani Soukeina Judo Club Hauterive
3. Kalbermatter Ellen JC Worblaufen - Ittigen
4. Poffet Anaïs Judo Club Hauterive
5. Schelb Rebecca JCBN


Groupe 5

PL. Name Club, Schule
1. Aggeler Mabel Judo Club Hauterive
2. Lounici Anis Judo Club Hauterive
3. Doerr Anakin JCBN
4. Gempeler Sophia JC Worblaufen - Ittigen
5. Bresta Natalie JCBN

Groupe 6

PL. Name Club, Schule
1. Monney Lya JCBN
2. Schmid Cécile JC Worblaufen - Ittigen
3. Fankhauser Leon JJS Lyss
4. Perrot Ken JC Grenchen
5. Schaller Lars Judo-Kwai Oensingen


Groupe 7

PL. Name Club, Schule
1. Graub Nils JC Grenchen
2. Melotte Ylyess JCBN
3. Honsberger Dario Judo Club Hauterive
4. Dietrich Anina JC Spiez
5. Knecht Marina JJJC Burgistein


Groupe 8

1. Felber Sven Judo-Kwai Oensingen
2. Kocher Aline JJS Lyss
3. Knecht Jona JJJC Burgistein
4. Roserens Maurice Randokan Bremgarten
5. Harnisch Yannick JCBN

 

Groupe 9

PL. Name Club, Schule
1. Blaser Luc JJS Lyss
2. Dias Santos Lisandro Judo Club Hauterive
3. Unterassner Noé JCBN
4. Wyder Tamara JC Solothurn
5. Held Lewan Shinbudo Biel-Bienne
6. Unterassner Elouan JCBN


Groupe 10

PL. Name Club, Schule
1. Fankhauser Tim JJS Lyss
2. Rauber Léo JCBN
3. Züger Kylian Judo-Kwai Oensingen
4. Good Sacha JCBN
5. Frund Dilan JCBN


Groupe 11

PL. Name Club, Schule
1. Zeraï Karim JCBN
2. Kukiele Yvan JCBN
3. Mahmoud Yasin JC Worblaufen - Ittigen
4. Kienle Felix JC Worblaufen - Ittigen
5. Stebler Laurin JJS Lyss


Groupe 12

PL. Name Club, Schule
1. Müller Luana JC Worblaufen - Ittigen
2. Bill Fiona JC Worblaufen - Ittigen
3. Schreier Larissa JC Grenchen
4. Bueche Lynn JCBN
5. Geiger Anna JC Spiez


Groupe 13

PL. Name Club, Schule
1. Morel Timéo JKC La Chaux-de-Fonds
2. Burri Pascal JJS Lyss
3. Grondahl Oskar Judo Club Hauterive
4. Gruber Jakob JCBN
5. Bellot Allessandro JC Worblaufen - Ittigen


Groupe 14

PL. Name Club, Schule
1. Held Amélie JCBN
2. Firer Shay JCBN
3. Rotzetter Timea Judosport Samurai Biel 
4. Siegel Linda JC Solothurn
5. Berberat Célia JC Reconvilier
6. Geiger Mona JC Spiez


Groupe 15

PL. Name Club, Schule
1. Pereira Miguel JJS Lyss
2. Tiefenbach Nicolas JCBN
3. Dutriat Yann JJS Lyss
4. Hermann Gregory Judo-Kwai Oensingen
5. Lardanchet Armannd JCBN


Groupe 16

PL. Name Club, Schule
1. Brossard Quentin JC Le Locle
2. Solis Enzo JKC La Chaux-de-Fonds
3. Ritter Thierry JJS Lyss
4. Ackermann Seraina Judo-Kwai Oensingen
5. Allemann Nicolas JC Solothurn
6. Wim Anic JC Solothurn


Groupe 17

PL. Name Club, Schule
1. Holzherr Bastien JKC La Chaux-de-Fonds
2. Zimmermann Aline JJS Lyss
3. Schürch Eliane JJS Lyss
4. Ben Yahmed Ilyass JCBN
5. Maurer Malin JJS Lyss
6. Roniger Mael JCBN